KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9076437
nr 907 6437
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, Sign CG Setterberg, 1800-tal, "Vue du Rhin pres de Cologne", motivet: 32 x 42
Kondition: slitage, missfärgad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 19:06:25
22/8 19:14:54